Wyprzedaż

zł208.94

Элиминатор martwej strefy OTDR,pierścienie włókna ,kabel skrzynia startu włókna optycznego OTDR SM 1310/1550nm 2000M

Dodaj opinię

Элиминатор martwej strefy OTDR,pierścienie włókna ,kabel skrzynia startu włókna optycznego OTDR SM 1310/1550nm 2000M

Uwaga: przed złożeniem zamówienia należy poinformować nas, jaki typ złącza potrzebujesz i wypolerować , na przykład SC/FC/LC/ST, APC/UPC ,

ten rodzaj wynosi 2 km. Krótkie wprowadzenie : zaprojektowany w celu ułatwienia testowania kabli światłowodowych przy użyciu рефлектометра.Волоконная skrzynia uruchomienia OTDR jest używany z optycznymi Рефлектометрами w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zminimalizować wpływ impulsu startu OTDR na niepewność pomiaru.Są dostępne w wielu różnych konfiguracjach i długości włókien cechy: w tłumik impulsów, wyrzutnia skrzynia, linia opóźnienia, instalacja/testy, szkolenia, kalibracja w integralną zatrzask do pozytywnego uszczelki i łatwego otwierania z funkcją blokady.w неметаллическая konstrukcja nie będzie wgnieceń, korozji lub elektryczności w wodę i kurz udowadniają, że urządzenie może być wykonane praktycznie w każdym środowisku w obudowa może pomieścić do 2000 metrów włókna w automatyczny przedmuchiwania zawór do zmiany wysokości i temperatury dane techniczne: mechaniczne%parametry środowiskowe Rozmiar 9.37" x 5.56" x 2.62" materiał SR polipropylen kolor żółty waga 0.75 kg (bez błonnika) Opakowanie trwałe,twarde tranzytowy obudowa temperatura przechowywania -40 ~ +85°C temperatura pracy -40 ~ +85°C wilgotność 0~95% (bez kondensacji)

Cechy Fibe r& Connector typy włókien G652D,G657A,OM1,OM3,OM4 długość kabla 2 m,3 mm bufor typowe straty Typ złącza SC/LC/FC/ST polski PC,UPC,APC nawrotnych straty UPC>=50 db,APC>>=60 db,PC>>>=35 db powtarzalność(db) prawem obrót(db)

Informacje Do Zamówienia

OTDR-A-B-C-D A do złącza wejściowego B do złącza wyjściowego C dla trybu włókna D do długości np.: OTDR-SC-FCA-SM-1KM;1KM SM ,SC na pin I/P, FC/APC na wyjściu O/P

Tagi: mini pompka giyo, wątła podstawa, uruchomienie obd 2 123, tester kablowy, exfo, sieciowy tester fluke, otdr viavi, uruchomienie crp 123, włókna рефлектометр, анрицу отдр
Zastosowanie włókna SM
marka ТРЕНСБАТТЕР
WŁÓKNO Single-mode włókno G652D
Numer Modelu TB-123
Łącznik DOSTOSOWYWAJĄCY FC/SC/LC/ST
Polski PC/UPC/APC
Przedmiot OTDR uruchomienie skrzynki kablowej z włókien pierścienia 2 km
Typowa Utrata 1 db
Materiał SR pp

Napisz opinię

Pokrewne produkty