Wyprzedaż

zł57.27

zł114.49

Zisha Yixing Zisha Teapot Tea Pot 400 ml ręcznie Kung Fu serwis do herbaty czajniki ceramiczne chińskie ceramiczne, gliniane dzbanki prezent bezpieczne opakowanie

Dodaj opinię

***** Należy całkowicie wypełnić lub herbaty i zmierz jego pojemność, jeśli wydaje ci się, że wygląda trochę mały.Ale właśnie to jest czajnik o pojemności 400 ml. Dziękuję.******

***** Należy całkowicie wypełnić lub herbaty i zmierz jego pojemność, jeśli wydaje ci się, że wygląda trochę mały.Ale właśnie to jest czajnik o pojemności 400 ml. Dziękuję. ******

DOSTAWA:

Wysyłamy na całym świecie, bezpłatną wysyłkę ePacket lub China Post Air mail .

Wysyłamy towar tylko na twój adres rozliczeniowy Dojrzale-kobiety.pl.Proszę potwierdzić to przed wypłatą.

Proszę, upewnij się, że twój adres dostawy i kod pocztowy są prawdziwe.Użytkownik zostanie powiadomiony z numerem śledzenia, jak tylko przesyłka zostanie dokonana.

Czas dostawy około 7 do 20 dni roboczych.Niektóre kraje mogą zatrzymać się na 1-2 tygodnie.

Zazwyczaj wysyłamy towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu oczyszczonej płatności.

Poniżej znajduje się normalne tempo czasu przyjazdu dla odniesienia:

Kraj

Dni robocze(w tym święta)

5-9

10-15

16-20

21-25

26-35

>35

STANY zjednoczone

Nominalny(nadszedł czas)

5.1%

50.1%

33.6%

7.5%

3.7%

Kontakty

Europa

Nominalny(nadszedł czas)

8.6%

61.2%

19.1%

7.0%

4.1%

Kontakty

Australia

Nominalny(nadszedł czas)

4.7%

52.6%

30.2%

9.6%

2.9%

Kontakty

Kanada

Nominalny(nadszedł czas)

6.7%

50.6%

30.4%

8.5%

3.8%

Kontakty

Rosja

Nominalny(nadszedł czas)

1.5%

10.3%

29.7%

41.2%

18.8%

Kontakty

Azja

Nominalny(nadszedł czas)

10.5%

30.6%

43.8%

12.1%

4.0%

Kontakty

Inny Kraj

Nominalny(nadszedł czas)

3.5%

25.0%

47.9%

17.9%

5.7%

Kontakty

1) klienci mogą być importowym i podatkom.Pobieramy opłat od kupującego tylko za cenę zakupu.Wszelkie dodatkowe koszty poniesione przy odprawie celnej, powinny być opłacone przez kupującego.

2) robimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić szybką obsługę.Jednak, ponieważ serwer pogoda,czysty obyczaj,święto itp. Powód, czasami może się zdarzyć niespodziewany opóźnienie.Jeśli minęło więcej niż 35 dni od daty płatności i nie został odebrany, proszę, skontaktuj się z nami natychmiast, będziemy działać szybko, aby znaleźć i pomóc go rozwiązać.

OPINIE:

Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko jak to możliwe.Proszę, napisz do nas przed wyjazdem każdy negatywną opinię lub otworzyć spór na Dojrzale-kobiety.pl.Dziękuję.Ponadto, mile widziane są tylko 5-szczegółowe oceny sprzedawców.

ZASADY ZWROTU I ZWROTU ŚRODKÓW:

1) Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu,w ciągu 5 dni po otrzymaniu towaru z jakiegokolwiek powodu, poinformuj nas o tym.Szybko wymienimy towar lub zwrócimy ci pieniądze.

2) Koszt wysyłki i obsługi towaru nie podlega zwrotowi.

3) transport do wysyłania temu i ponownej wysyłki powinna być zapłacona przez kupującego.

4) dla własnego bezpieczeństwa, proszę, chroń wartość swój pakiet.

GWARANCJA:

Zapewniamy wszystko, co sprzedajemy, jak opisano.Jeśli któreś z naszych produktów został zniekształcony, a my zwrócimy ci 100% twojej płatności.Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek produktu, który kupiłeś u nas, prosimy, skontaktuj się z nami po otrzymaniu, pomożemy ci rozwiązać ten problem doskonale, albo zwrot pieniędzy lub wymiana towaru (wybór kupującego).

KONTAKT:

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z nami.Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszych produktów, a także daje wskazówki.

Tagi: herbata, rozmaz plus, Mak glinianym garnku, porcelanowy czajniczek, zestaw herbaty poruszania się osoby, гайваньский lub herbaty Isin, czajniki czajnik, czajniczek, dying herbata, męskie ceramiczne garnki
Pojemność 301-400ml
marka Smteapot
Materiał Karmazynowy Glina

Napisz opinię

Pokrewne produkty