Wyprzedaż

zł139.26

Ping Battery for PDA Pos terminal devices Date collector bateria 4000mAh/ 4200mAh / 4800mAh

Dodaj opinię

Freeshipping Battery for PDA Pos terminal devices Date collector bateria 4000mAh/ 4200mAh / 4800mAh

1.wysyłamy części w ciągu 1-5 dni roboczych po weryfikacji płatności i potwierdzenia zamówienia. 2.Proszę zostawić wypełniony i poprawny adres, aby upewnić się, że przesyłka zostanie wysłana do kupującego, bez żadnych opóźnień. 3.Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkich międzynarodowych przewozach z powodu różnicy czasu odprawy celnej w poszczególnych krajach, co może mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony. 4.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne. 5.Zazwyczaj piszemy niższą wartość i zaznaczymy nasze "prezent" lub "wzór", aby pomóc uniknąć podatku lub mniejszego podatku.Jeśli potrzebujesz pełna cena na rachunku dostawy lub faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas składania zamówienia. 6.dla wszystkich wolnych szczegółów wysyłki, wyślemy je do kupującego za pośrednictwem przesyłki powietrza porcelanowa poczta lub paczkę słupa powietrza w Hongkongu,termin dostawy będzie inny w zależności od różnych krajów, które będą 15-50 dni. 7.Jeśli kupujący jest potrzebna szybka wysyłka, DHL, FEDEX,UPS,TNT,EMS wszystkie dostępne (5-15 dni).Kupujący może wybrać różne sposoby dostawy, biorąc pod uwagę różne opłaty wysyłki i termin dostawy podczas składania zamówienia. 1. pochodzi z kartą obsługi posprzedażnej na jeden rok, gdy masz pakiet.Po prostu skontaktuj się z naszymi ekspertami technicznymi bezpośrednio.

2. istnieją następujące sposoby rozwiązania problemu: Whatsapp,Skype, Wechat, e-mail i telefon. 3. Jeśli produkt jest problemem jakości, wymieniamy na nowy dla ciebie po tym, jak otrzymali dowód z twojej strony, telefonicznie lub wideo. 1.Jeśli czujesz się dobrze dla produktu, proszę dać 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego.Wtedy zrobimy lepiej, niż lepiej.

2.Przed opuszczeniem złą opinię, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać ten problem.Pomożemy ci rozwiązać ten problem.

- Dziękuję!

Tagi: skaner PDA, msr pos klawiatura, PDA pos, android pda, android terminal pos, skaner kodów kreskowych netum, terminal płatniczy karty, terminal płatniczy, skaner A3 A4, pos terminal PDA
Rozdzielczość Optyczna 5mil
Skorzystaj z Dla przenośnego skanera kodów kreskowych PDA
Szerokość Skanowania A4
marka SENMONZ
Typ skaner kodów kreskowych
Odpowiednia certyfikacja CE/FCC/ROHS/SGS/ISO
Typ Interfejsu USB
Szybkość Skanowania 200 skanów/s
Czas wyjść na rynek Marzec-13
Nazwa Produktu Bateria litowa dla urządzeń PDA Pos
Głębia Kolorów 48 bit
Numer Modelu Bateria do PDA urządzeń
Typ Produktu Skaner Kodów Kreskowych
Bateria 4000mAh / 4200mAh / 4800mAh
Obsługiwane Znaki Wszystkie 1D/2D kodów kreskowych
Sem Źródło Światła Wiązka Laserowa
Nowość NOWA
Typ Elementu Skanowania 2D

Napisz opinię

Pokrewne produkty