Wyprzedaż

zł328.82

zł369.45

Dla HP proliant DL360 DL360p G10 Xeon CPU Kit Heatsink 872452-001 & 2 wentylatora 875283-001 wentylator chłodzenia cpu Cooler Fan Heatsink

Dodaj opinię

Dla HP proliant DL360 DL360p G10 Xeon CPU Kit, chłodnica 872452-001 i 2 wentylatory 875283-001 wentylator chłodzenia cpu Cooler Master Heatsink Fan

Jesteśmy profesjonalnym tabletem, telefonem komórkowym, komputerem, dostawcą przemysłowych szczegółów, zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania korzystnej ceny hurtowej!

Ostrzeżenie: *podręcznik instalacji nie wchodzi w zakres dostawy, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium,proszę, upewnij się, że wiesz, jak ustawić go przed zakupem, Dzięki za dobre zrozumienie! *Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny wentylator klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasz tytuł/opis/zdjęcia stanu nie są dostępne na rynku, dzięki!Dbamy O Twoich Potrzebach!

Wskazówki I Środki Ostrożności

1. klienci Brazylii: Jeśli wybierzesz DHL, proszę dać nam znać swój identyfikator podatkowy, który jest wymaganiami DHL, ale będziemy za tobą, aby wypełnić wartość deklarowana, nie martw się.

2. DEKLARACJA : Jeśli masz specjalne wymagania do deklaracji kosztów, proszę zostawić nam wiadomość.Jeśli tego nie zrobisz, ogłosimy domyślnie.

3. podatek celny : sprzedawcy nie ponoszą odpowiedzialności za żadne podatek na import, cło, podatek lub cło opóźnienie.

Jeśli nie zgadzasz się z zapłatą podatku celnego, jeżeli, niestety, twoja przesyłka będzie utrzymywane przez urząd celny, proszę, nie stawiaj zamówienie .

4. ekspresowy zdalna opłata problem: po wybraniu ekspresowa wysyłka, takie jak: DHL, FEDEX, UPS, TNT, EMS, itp., proszę podać stronę internetową własnej firmy kurierskiej, aby potwierdzić to, jeśli twój adres w odległych obszarach , wyznaczonych przez firmę kurierską, trzeba zapłacić dodatkową opłatą, lub wybierzemy tańszy sposób wysyłki do ciebie, bo opłata za wysyłkę, którą zapłacił, nie jest włączona dodatkowa opłata.Proszę zrozumieć tę szczególną sytuację.

Wysyłka

* Dla многопозиционных zamówień, prosimy, nie wysyłaj płatności, dopóki nie wygrasz wszystkie przedmioty, które chcesz połączyć.

* Przygotowujemy i organizujemy wysyłkę po otrzymaniu twojej płatności.Wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych, za wyjątkiem chińskich świąt.

Gwarancją

Stoimy za naszymi produktami z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy lub wymiany .

Proszę sprawdzić przed zatwierdzeniem i nie należy usuwać etykiety i dwustronny klej, zanim można potwierdzić, że produkt nie ma żadnych problemów.Kupujący jak tylko usuwa etykietę, nie oferujemy żadnej gwarancji.

* Jeśli otrzymasz towar, który nie znajduje się w opisanym stanie(za wyjątkiem zgodnego towaru), możemy niezwłocznie dostarczać państwu zwrot lub wymianę(należy podać prawdziwe zdjęcie i inne dowody).

* Jeśli towar nie nadaje się lub jeśli go nie chcesz, możesz zwrócić go z powrotem(po potrąceniu dostawy).

* W przypadku zwrotu towaru, prosimy o kontakt z nami, podając numer towaru i przyczynę zwrotu(zwrot możliwy jest w ciągu 15 dni po otrzymaniu towaru).

* Jeśli towar jest twoim просессией ponad 7 dni, uważa się używać /używana, oferujemy usługę wymiany dopiero po otrzymaniu zwracanego towaru .

* Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru.

Proszę, skontaktuj się z nami i pozwól nam zrobić to poprawnie, jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniem, odpowiemy na wszystkie zapytania do końca następnego dnia roboczego .

Opinie

* Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i naszych usług, uprzejmie prosimy o pozostaw na 5 gwiazdek.

Feedback jest dla nas jak zachęta i jak przydatna kierunek dla innych znajomych kupującego i , jeśli to możliwe, proszę

także napisz szczegółowy komentarz do zamówienia, będziemy ci bardzo wdzięczni .

* Jeśli nie jesteś zadowolony z produktami lub usługami , niestety , zanim otworzysz spór lub napiszesz negatywny komentarz, proszę najpierw o kontakt z nami.Obiecujemy, że zawsze będziemy obok ciebie, dopóki problem nie zostanie rozwiązany do zadowolenia!

Kontakty

Nasi przedstawiciele obsługi klienta codziennie odpowiadają na pytania w dni robocze.

CN: 9 AM - 6 PM PL: 4 RANO-1 GODZINA DNIA

AU: 11AM - 8PM UK: 1AM-10AM

DE: 2AM-11AM US: 8PM-5AM ET

Tagi: keith Райзен, zestaw xeon e5 2620 v4, amd ryzen, procesor xeon, aluminiowy radiator, zestaw płyty głównej, chłodnica x79, combo cooler xeon combo cooler, dl360 g7, chłodnica x99
Linie NIE
marka осатыч
Numer Modelu DL360 DL360p G10
Życie Wentylatora 100.000 godzin
Aplikacja Obudowa Komputera

Napisz opinię

Pokrewne produkty