Wyprzedaż

zł83.58

zł111.44

Basen Odkurzacz Basen Próżniowe Głowica Szczotka Odkurzacz Grabie Spa Skimmer Basen Gorące Kąpiele Czyszczące Akcesoria

Dodaj opinię

Opis:

Opis:

Wysokiej jakości materiał ABS: wszystkie środki czyszczące do czyszczenia basenu wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, z przenośnej konstrukcji uchwyt metalowe klamry, które można regulować kąt uchwytu w zależności od potrzeb czyszczenia.

Dane techniczne:

Dzięki dogodnej i wygodnej konstrukcji, a także zintegrowanej konstrukcji zasysania i czyszczenia, odkurzania głowica basenu może pogłębić brud w spoinie basenie, a także zassać brud i ułatwić czyszczenie.

Najlepszy kontakt z powierzchnią: prosta głowica próżniowa do basenu i spa z elastycznym korpusem i wytrzymałymi, nylonowymi włóknami do czyszczenia, który szybko czyści ściany, kąty i zbocza.Trzymaj najlepszy powierzchowny kontakt, obracając i manewrując nim przez wąskie kąty i szczeliny.

Zapobieganie zanieczyszczenia: gdy głowica próżniowa basenie czyści śmieci, śmieci może być zablokowany w zbiorniku do magazynowania wody, aby uniknąć zasysania pompy wodnej lub uszkodzenia sprzętu.I wymienna konstrukcja zbiornika do przechowywania dla łatwego czyszczenia i filtracji zanieczyszczeń.

Pakiet Zawiera: Pakiet zawiera wymienny pojemnik do przechowywania wody, regulowany narożny uchwyt i pojemnik próżniowy do przechowywania wody z siatki filtrującej.Zbiornik próżniowy do przechowywania ma swój własny wkład ekran.

Pakiet Zawiera:

Głowica Próżniowa Basenu * 1

Tagi: akcesoria do basenu fuente, robot чжэнбао, pomocniczy basen, pływanie w basenie, garnek вакум, jacuzzi na świeżym powietrzu przez cały, czyszczenia basenu, filtr do basenu srebrny, grabie ogrodowe, gorąca rurka termokurczliwa
Materiał BRZUSZNEJ PRASA
Ilość 1 szt.
Obsługa Szybka Wysyłka /Epacket Obsługa Sprzedaży Detalicznej
Numer Modelu Głowica Próżniowa Basenie
Wsparcie Dropshipping Obsługa Handlu Hurtowego
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty